Witam w Gabinetach stomatologicznych CE-dent

Stomatologia to moja pasja i jednocześnie praca, dzięki temu czuję się spełniona wykonując zawód lekarza dentysty!

W oparciu o wieloletnie doświadczenie zawodowe oferuję Państwu pełen zakres zabiegów stomatologicznych dla dorosłych i dzieci.

Priorytetem jest zapewnienie moim Pacjentom bezpieczeństwa, komfortu i najwyższej jakości wykonywanych usług.

Każdy Pacjent ceniący sobie wysoki poziom leczenia a zarazem kameralną i bezstresową atmosferę wszystko to tutaj znajdzie.

Szczególnym obszarem mojej działalności jest ortodoncja oraz odbudowa zębów za pomocą implantów.

GORĄCO ZAPRASZAM
dentysta Ewa Cichowska
Szczecin Podjuchy

Implanty
Ewa Cichowska

Ewa Cichowska - lekarz dentysta, specjalista ortodonta

Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie ukończyłam w 2004 roku otrzymując dyplom z wyróżnieniem. Od tego czasu pracuję nieprzerwanie w zawodzie lekarza stomatologa.

Stawiam na ciągły rozwój, dlatego stale podnoszę swoje kwalifikacje aktywnie uczestnicząc w licznych szkoleniach praktycznych i teoretycznych oraz wielu sympozjach naukowych.

Posiadam specjalizację w dziedzinie ortodoncji.

Należę również do Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego (PSI), jak również International Congress of Oral Implantologists (ICOI) oraz Deutsche Gesellschaft fur Orale Implantologie (DGOI). W 2015 r. ukończyłam Curriculum Implantologiczne organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne.

Posiadam duże doświadczenie w stomatologii estetycznej, chirurgii, protetyce, implantologii i ortodoncji. Jako stomatolog szczególną wagę przywiązuję do kompleksowego leczenia i odtwarzania prawidłowej funkcji narządu żucia. Bardzo ważna jest dla mnie estetyka i dokładność.

Na przestrzeni wieloletniej działalności zawodowej zdecydowałam się otworzyć własny, nowoczesny gabinet stomatologiczny w Szczecinie Prawobrzeżu. Praca w zawodzie dentysty jest jednocześnie moją największą pasją, dlatego stworzyłam to przyjazne dla Pacjentów miejsce, gdzie dysponując najnowocześniejszym sprzętem zapewniam komfortowe i bezbolesne leczenie stomatologiczne.

Nadrzędnym celem mojej pracy jest uśmiechnięty i zadowolony Pacjent. Dlatego oferuję wysoką jakość usług stomatologicznych w przystępnych cenach. W moim gabinecie stomatologicznym można osobiście przekonać się, że dentysta nie musi kojarzyć się z bólem i stresem.

Katarzyna Nowakowska – lekarz dentysta

Zdobyła tytuł lekarza dentysty na wydziale lekarsko-stomatologicznym Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Od tego czasu ciągle rozwija swoje kompetencje i umiejętności poprzez uczestniczenie w szkoleniach i kursach z zakresu stomatologii. W codziennej praktyce stara się uwzględnić wszystkie potrzeby pacjenta. Łączy je z najlepszymi rozwiązaniami, precyzją i estetyką tak, aby uzyskać zdrowy i piękny uśmiech. Dokłada wszelkich starań, aby proces leczenia przebiegał bezboleśnie, bezstresowo i komfortowo dla pacjenta. Najważniejszym celem jej pracy jest zdrowy, zadowolony i uśmiechnięty pacjent.

Joanna Chilakowska–Woźniak – lekarz dentysta

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Staż podyplomowy odbyła w Przychodni Stomatologicznej przy 109 Szpitalu Wojskowym w Szczecinie, gdzie zdobyła doświadczenie z zakresu chirurgii stomatologicznej. Nieustannie doskonali swoje umiejętności zawodowe uczestnicząc w licznych konferencjach naukowych i kursach. Przeprowadza leczenie uwzględniając wszystkie potrzeby stomatologiczne tak, aby uzyskać zdrowy i piękny uśmiech pacjenta. Jej pasją zawodową jest chirurgia stomatologiczna, estetyczna stomatologia zachowawcza oraz stomatologia dziecięca.

Dominika Koss-Karbowniczek – lekarz dentysta

Marcin Rusiński - lekarz dentysta

Jestem absolwentem Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Moją ulubioną dziedziną jest chirurgia stomatologiczna, podnoszę też swoje kwalifikacje z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej rehabilitacji kompozytowej oraz endodoncji.

Jedyną z najważniejszych rzeczy jest dla mnie, by pacjenci w czasie wizyty czuli się komfortowo i bez stresu, w dobrym humorze przechodzili przez cały plan leczenia.

Arek Bąk - lekarz dentysta

Longina Demska – Higienistka Stomatologiczna

mgr Aleksandra Demska - fizjoterapia

Małgorzata Bartkiewicz – asystentka