lekarz dentysta, specjalista ortodonta Ewa Cichowska

Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie ukończyłam w 2004 roku otrzymując dyplom
z wyróżnieniem. Od tego czasu pracuję nieprzerwanie w zawodzie lekarza stomatologa. Stawiam na ciągły rozwój, dlatego stale podnoszę swoje kwalifikacje aktywnie uczestnicząc w licznych szkoleniach praktycznych i teoretycznych oraz wielu sympozjach naukowych .

Posiadam specjalizację w dziedzinie ortodoncji.

Należę również do Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego(PSI),jak również International Congress
of Oral Implantologists (ICOI) oraz Deutsche Gesellschaft fur Orale Implantologie(DGOI).
W 2015 r. ukończyłam Curriculum Implantologiczne organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne.

Posiadam duże doświadczenie w stomatologii estetycznej, chirurgii, protetyce, implantologii i ortodoncji. Jako stomatolog szczególną wagę przywiązuję do kompleksowego leczenia i odtwarzania prawidłowej funkcji narządu żucia. Bardzo ważna jest dla mnie estetyka i dokładność. Na przestrzeni wieloletniej działalności zawodowej zdecydowałam się otworzyć własny, nowoczesny gabinet stomatologiczny w Szczecinie – Prawobrzeżu. Praca w zawodzie dentysty jest jednocześnie moją największą pasją, dlatego stworzyłam to przyjazne dla Pacjentów miejsce, gdzie dysponując najnowocześniejszym sprzętem zapewniam komfortowe i bezbolesne leczenie stomatologiczne. Nadrzędnym celem mojej pracy jest uśmiechnięty i zadowolony Pacjent. Dlatego oferuję wysoką jakość usług stomatologicznych w przystępnych cenach. W moim gabinecie stomatologicznym można osobiście przekonać się, że dentysta nie musi kojarzyć się z bólem i stresem.

Katarzyna Nowakowska – lekarz dentysta

Zdobyła tytuł lekarza dentysty na wydziale lekarsko-stomatologicznym Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Od tego czasu ciągle rozwija swoje kompetencje i umiejętności poprzez uczestniczenie w szkoleniach i kursach z zakresu stomatologii. W codziennej praktyce stara się uwzględnić wszystkie potrzeby pacjenta. Łączy je z najlepszymi rozwiązaniami, precyzją i estetyką tak, aby uzyskać zdrowy i piękny uśmiech. Dokłada wszelkich starań, aby proces leczenia przebiegał bezboleśnie, bezstresowo i komfortowo dla pacjenta. Najważniejszym celem jej pracy jest zdrowy, zadowolony i uśmiechnięty pacjent.

 

 

Lek. dent. Joanna Chilakowska – Woźniak

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Staż podyplomowy odbyła w Przychodni Stomatologicznej przy 109 Szpitalu Wojskowym w Szczecinie, gdzie zdobyła doświadczenie z zakresu chirurgii stomatologicznej. Nieustannie doskonali swoje umiejętności zawodowe uczestnicząc w licznych konferencjach naukowych i kursach. Przeprowadza leczenie uwzględniając wszystkie potrzeby stomatologiczne tak, aby uzyskać zdrowy i piękny uśmiech pacjenta. Jej pasją zawodową jest chirurgia stomatologiczna, estetyczna stomatologia zachowawcza oraz stomatologia dziecięca.

 

 

 

Dominika Koss – lekarz dentysta

 

 

 

 

 

 

Longina Demska – Higienistka Stomatologiczna

 

Mgr Aleksandra Demska

Absolwentka kierunku fizjoterapia Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Zajmuje się pacjentami z zaburzeniami w obrębie układu stomatognatycznego, stosując kompleksową terapię.

 

Małgorzata Bartkiewicz – asystentka

 

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. View more
Ok, rozumiem