omnie-683x1024Witam serdecznie na stronie internetowej mojego gabinetu stomatologicznego. Stomatologia to moja pasja i jednocześnie praca, dzięki temu czuję się spełniona wykonując zawód lekarza dentysty!
W oparciu o wieloletnie doświadczenie zawodowe oferuję Państwu pełen zakres zabiegów stomatologicznych dla dorosłych i dzieci. Priorytetem jest zapewnienie moim Pacjentom bezpieczeństwa, komfortu i najwyższej jakości wykonywanych usług.
Każdy Pacjent ceniący sobie wysoki poziom leczenia a zarazem kameralną i bezstresową atmosferę wszystko to tutaj znajdzie.
Szczególnym obszarem mojej działalności jest ortodoncja oraz odbudowa zębów za pomocą implantów.

GORĄCO ZAPRASZAM –
dentysta Ewa Cichowska, Szczecin Prawobrzeże

Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie ukończyłam w 2004 roku otrzymując dyplom
z wyróżnieniem. Od tego czasu pracuję nieprzerwanie w zawodzie lekarza stomatologa. Stawiam na ciągły rozwój, dlatego stale podnoszę swoje kwalifikacje aktywnie uczestnicząc w licznych szkoleniach praktycznych i teoretycznych oraz wielu sympozjach naukowych .

Obecnie jestem w trakcie specjalizacji z ortodoncji.

Należę również do Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego(PSI),jak również International Congress
of Oral Implantologists (ICOI) oraz Deutsche Gesellschaft fur Orale Implantologie(DGOI).
W 2015 r. ukończyłam Curriculum Implantologiczne organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne.

Posiadam duże doświadczenie w stomatologii estetycznej, chirurgii, protetyce, implantologii i ortodoncji. Jako stomatolog szczególną wagę przywiązuję do kompleksowego leczenia i odtwarzania prawidłowej funkcji narządu żucia. Bardzo ważna jest dla mnie estetyka i dokładność. Na przestrzeni wieloletniej działalności zawodowej zdecydowałam się otworzyć własny, nowoczesny gabinet stomatologiczny w Szczecinie – Prawobrzeżu. Praca w zawodzie dentysty jest jednocześnie moją największą pasją, dlatego stworzyłam to przyjazne dla Pacjentów miejsce, gdzie dysponując najnowocześniejszym sprzętem zapewniam komfortowe i bezbolesne leczenie stomatologiczne. Nadrzędnym celem mojej pracy jest uśmiechnięty i zadowolony Pacjent. Dlatego oferuję wysoką jakość usług stomatologicznych w przystępnych cenach. W moim gabinecie stomatologicznym można osobiście przekonać się, że dentysta nie musi kojarzyć się z bólem i stresem.