dentysta Ewa Cichowska

Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie ukończyłam w 2004 roku otrzymując dyplom
z wyróżnieniem. Od tego czasu pracuję nieprzerwanie w zawodzie lekarza stomatologa. Stawiam na ciągły rozwój, dlatego stale podnoszę swoje kwalifikacje aktywnie uczestnicząc w licznych szkoleniach praktycznych i teoretycznych oraz wielu sympozjach naukowych .

Obecnie jestem w trakcie specjalizacji z ortodoncji.

Należę również do Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego(PSI),jak również International Congress
of Oral Implantologists (ICOI) oraz Deutsche Gesellschaft fur Orale Implantologie(DGOI).
W 2015 r. ukończyłam Curriculum Implantologiczne organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne.

Posiadam duże doświadczenie w stomatologii estetycznej, chirurgii, protetyce, implantologii i ortodoncji. Jako stomatolog szczególną wagę przywiązuję do kompleksowego leczenia i odtwarzania prawidłowej funkcji narządu żucia. Bardzo ważna jest dla mnie estetyka i dokładność. Na przestrzeni wieloletniej działalności zawodowej zdecydowałam się otworzyć własny, nowoczesny gabinet stomatologiczny w Szczecinie – Prawobrzeżu. Praca w zawodzie dentysty jest jednocześnie moją największą pasją, dlatego stworzyłam to przyjazne dla Pacjentów miejsce, gdzie dysponując najnowocześniejszym sprzętem zapewniam komfortowe i bezbolesne leczenie stomatologiczne. Nadrzędnym celem mojej pracy jest uśmiechnięty i zadowolony Pacjent. Dlatego oferuję wysoką jakość usług stomatologicznych w przystępnych cenach. W moim gabinecie stomatologicznym można osobiście przekonać się, że dentysta nie musi kojarzyć się z bólem i stresem.


Katarzyna GajKatarzyna Gaj – lekarz dentysta

Zdobyła tytuł lekarza dentysty na wydziale lekarsko-stomatologicznym Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Od tego czasu ciągle rozwija swoje kompetencje i umiejętności poprzez uczestniczenie w szkoleniach i kursach z zakresu stomatologii. W codziennej praktyce stara się uwzględnić wszystkie potrzeby pacjenta. Łączy je z najlepszymi rozwiązaniami, precyzją i estetyką tak, aby uzyskać zdrowy i piękny uśmiech. Dokłada wszelkich starań, aby proces leczenia przebiegał bezboleśnie, bezstresowo i komfortowo dla pacjenta. Najważniejszym celem jej pracy jest zdrowy, zadowolony i uśmiechnięty pacjent.


Kaja Kowalska:

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-aging. Staż podyplomowy odbyła w Przychodni Stomatologicznej przy 109 Szpitalu Wojskowym w Szczecinie, gdzie zdobyła doświadczenie z zakresu protetyki i chirurgii stomatologicznej, które umożliwiło jej zająć się stomatologią kompleksowo. Uczestniczy w wielu kursach, warsztatach, szkoleniach i kongresach, gdzie ciągle poszerza swoją wiedzę. Pasjonatka medycyny estetycznej. Wykonuje zabiegi poprawiające kondycje skóry (mezoterapia, wypełniacze), zabiegi z użyciem toksyny botulinowej (w tym leczenie bruksizmu, i estetyki uśmiechu) oraz zabiegi modelujące twarz i usta. Umiejętnie łączy różne techniki i stosuje indywidualne podejście do każdego pacjenta, aby uzyskać naturalne efekty, zgodne ze standardami estetyki i wewnętrznej harmonii.


Longina Demska – Higienistka Stomatologiczna