TOKSYNA BOTULINOWA TYPU A (AZZALURE)

Preparat toksyny botulinowej typu A wstrzyknięty w odpowiedniej dawce, dobranej indywidualnie do każdego pacjenta, w tkankę mięśniową, powoduje przejściowe, punktowe porażenie mięśni. Dzięki temu możliwe jest ich skuteczne naciągnięcie, a co za tym idzie, wygładzenie a nawet całkowite zlikwidowanie zmarszczek. Zabieg jest całkowicie bezbolesny.

Toksyna botulinowa typu A jest jedynym zarejestrowanym preparatem przeznaczonym do likwidowania zmarszczek. Unikalna budowa gwarantuje precyzję zabiegu a także wysoki profil bezpieczeństwa preparatu. Efekt kliniczny zabiegu jest odwracalny. Po wykonanym zabiegu możesz natychmiast wrócić do pracy, wybrać się na spacer lub zakupy, ponieważ wstrzyknięcie toksyny nie powoduje śladów ani zasinień. Zmarszczki w okolicy poddanej zabiegowi poddają się korekcji stopniowo. Pierwsze efekty widoczne są już po 2-3 dniach. Pełen efekt działania toksyny widoczny jest po 10 – 14 dniach od wykonania iniekcji. Efekt utrzymuje się przez około 4-6 miesięcy i ustępuje również stopniowo. Zapraszamy na bezpłatną konsultację, w celu przeprowadzenia szczegółowego wywiadu lekarskiego oraz badania pacjenta.

WSKAZANIA DO ZABIEGU:

  • redukcja zmarszczek mimicznych czoła
  • usunięcie zmarszczek międzybrwiowych (tzw. lwia zmarszczka)
  • wygładzanie zmarszczek w okolicach oczu (tzw. kurze łapki)
  • niwelowanie zmarszczek okołoustnych (tzw. zmarszczki palacza)
  • wygładzenie zmarszczek mimicznych brody (tzw. brukowana broda)
  • wygładzanie zmarszczek szyi i dekoltu
  • podniesienie opadających kącików ust
  • leczenie nadpotliwości dłoni, stóp i pach
USŁUGA CENA
Toksyna Botulinowa TYPU A preparat AZZALURE
1. Zmarszczki poprzeczne czoła 450 zł
2. Zmarszczki pionowe czoła „lwie bruzdy” 450 zł
3. Zmarszczki wokół oczu „kurze łapki” 450 zł
4. Zmarszczki – całe czoło 850 zł
5. Zmarszczki – całe czoło + „kurze łapki” 1 200 zł
6. Lifting (uniesienie) brwi 450 zł
7. Nos (zmarszczki „królicze”) 400 zł
8.Nos (lifting – podniesienie czubka nosa) 400 zł
9. Usta (zmarszczki „palacza”) 400 zł
10. Broda 400 zł
11. Szyja 400 zł
12. Bruksizm 500 zł
13. Nadpotliwość – pachy 1500 zł
14. Nadpotliwość – dłonie 1500 zł
15. Nadpotliwość – stopy 1500-2500zł

KWAS HIALURONOWY:

  1. ZABIEGI NA USTA – POWIĘKSZANIE UST, KONTUROWANIE UST, MODELOWANIE UST, WYRÓWNYWANIE ASYMETRII ORAZ NAWILŻANIE UST, UNOSZENIE OPADAJACEGO KĄCIKA UST

Zabiegi na usta polecane są dla pacjentów, którzy mają zbyt małe, wąskie lub asymetryczne usta, które zaburzają proporcje twarzy lub po prostu są niezadowoleni z wyglądu i kształtu ust. Kwas hialuronowy podany w obrębie czerwieni wargowej zawsze poprawia nawilżenie ust. Po zabiegu usta stają się gładsze, nawilżone i zyskują głębszą czerwień. To, jaki preparat zostanie zastosowany ustalane jest w trakcie wizyty. W zależności od wskazań i oczekiwań – dobierany jest odpowiedni preparat kwasu hialuronowego, bardziej lub mniej „twardy”.

Zastosowanie wypełniacza w okolice czerwieni wargowej jest odpowiednie w każdym wieku. Usta jak każda część naszego ciała również ulega procesom starzenia i w efekcie tego pojawiają się na nich drobne poprzeczne a niekiedy i podłużne bruzdki i zmarszczki. Zwiększenie objętości ust oraz podkreślenie ich konturu powoduje, że mniejsze ale również i większe zmarszczki wokół ust zdecydowanie się spłycają i zanikają.Efekt utrzymuje się przez około 6-8 miesięcy i ustępuje również stopniowo. Zapraszamy na bezpłatną konsultację, w celu przeprowadzenia szczegółowego wywiadu lekarskiego oraz badania pacjenta.

  1. WYPEŁNIANIE BRUZD, ZMARSZCZEK – BRUZDY NOSOWO-WARGOWE, BRUZDY WARGOWO-BRÓDKOWE („LINIE MARIONETEK”), ZMARSZCZKI SZYI, DOLINA ŁEZ

Najbardziej popularnym i bezpiecznym wypełniaczem zmarszczek i bruzd jest kwas hialuronowy, który w naturalny sposób występuje w skórze człowieka. Po 30 roku życia jego produkcja jest coraz słabsza w wyniku czego dochodzi do powstawania zmarszczek, skóra staje się odwodniona i wysuszona.

Zabiegi z zastosowaniem wypełniaczy odbywają się w znieczuleniu miejscowym. Preparaty na jakich pracujemy, zawierają dodatkowo w swoim składzie znieczulenie, tak aby zabiegi były jak najmniej nieprzyjemne dla pacjenta.

W przypadku preparatów kwasu hialuronowego efekty widoczne są natychmiast. Efekt utrzymuje się przez około 6-8 miesięcy i ustępuje również stopniowo. Zapraszamy na bezpłatną konsultację, w celu przeprowadzenia szczegółowego wywiadu lekarskiego oraz badania pacjenta.

KWAS HIALURONOWY

USŁUGA Cena
Wypełniacze – usieciowane kwasy hialuronowe
1. Powiększanie ust, kontur ust, wyrównywanie asymetrii ust, modelowanie ust od 900 zł
2. Bruzdy nosowo – wargowe od 900 zł
3. Bruzdy wargowo – bródkowe („linie marionetki”) od 900 zł
4. Linia żuchwy od 900zł
5. Szyja od 900zł
6. Policzki od 900zł
7. Dolina łez od 900zł*ceny uwarunkowane ilością zużytego preparatu: 1ml Filorga Art Fillers, Teosial, Stylage, Juvaderm (preparat dobierany indywidualnie) 1ml – 900zł, 1/2 ml – 500zł

 

USŁUGA CENA
Preparaty rewitalizujące – kwas hialuronowy
1. Nawilżenie ust (Juvaderm 2, Vital Light) 500 zł


PEELINGI MEDYCZNE

USŁUGA CENA
Peelingi
1. Dermamelan 1500 zł
2. Cosmelan 1200 zł
3. Glikopeel 70% 250 zł
4.TCA 300 – 500 zł
5. Retix C 250 zł
6. Mandelic 50% 200 zł